PIRELLI UVÁDZA NA TRH NAJNOVŠIU PNEUMATIKU P ZERO; VYROBENÚ NA MIERU PRE EXTRÉMNE VÝKONY S MAXIMÁLNOU SPOĽAHLIVOSŤOU PROGRESÍVNE SPRÁVANIE VO VYSOKÝCH RÝCHLOSTOCH; ROVNOMERNÉ OPOTREBENIE; NIŽŠIA HLUČNOSŤ; NIŽŠIA VALIVÝ ODPOR A VYŠŠIA ODOLNOSŤ VOČI AKVAPLANINGU: OU NA SÚČASNOM TRHU RODINA PNEUMATÍK P ZERO MÁ TERAZ CELKOM 11 ČLENOV: TÁTO SÉRIA PNEUMATÍK VZNIKLA V ROKU 1986 PRE SÚŤAŽNÉ AUTO LANCIA DELTA S4 A V NASLEDUJÚCOM ROKU BOLA VYBRÁNA AKO ORI. NOVÁ PNEUMATIKA P ZERO BUDE UVEDENA NA TRH S PORTFÓLIOM60 HOMOLOGÁCIÍÚplná bezpečnosť dokonca aj na mokrom povrchuVyšší počet drážok v dezéne aj širšie a hlbšie kanály na povrchu znižujú riziko aquaplaningu; takže je pneumatika schopná odvádzať zo stopy o 10 % viac vody. To znamená oi bezpečnejšie a stabilnejšie brzdenie na mokrom povrchu.Tichá pneumatikaŠpecifická konštrukcia dezénu znižuje aj hlučnosť; prenášanú do interiéru a zvyšuje jazdný komfort. Zámerne nepravidelné usporiadanie priečnych drážok ruší hluk vytváraný nárazmi vzduchu a rozdeľuje zvuk na niekoľko rôznych frekvencií; čím minimalizuje jeho intenzitu.Zníženie valivého odporu o 15 %Kombinácia nových metód modelovania; ktoré optimalizovali tvar formy; zníženie hmotnosti a použitie materiálov s vysokým obsahom siliky (viac ako 80 %) viedla taktiež k 15 % zníženiu valivého odporu. Ten sa prejavuje znateľným znížením spotreby paliva.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 596310 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | P ZERO CORSA(PZC4) |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo