Nové Cinturato P7 je najnovšia vysoko výkonnostný letná pneumatika Pirelli pre prémiové automobily a crossovery so silným zameraním na výkon za mokra; vysoký nájazd a rezistenciu voči valivému odporu.Všetky funkcie sú dokonale vyvážené; vďaka čomu je novej Cinturato prvou voľbou najlepších výrobcov automobilov.Nový dezén a jeho profil prináša okrem inovatívneho materiálového zloženia aj záruku extrémne úrovne BEZPEČNOSTI; EFEKTÍVNOSTI; UDRŽATEĽNOSTI a TECHNOLÓGIE.NOVÉ CINTURATO P7 ™ vedie k zníženiu brzdnej dráhy; úspore paliva; zníženie hlukových emisií a a zároveň disponuje najnovšími technologickými inováciami.Je teda tou najlepšou voľbou; vďaka ktorej budete mať svoje vozidlo neustále pod kontrolouPneu má na bočnici označenie P7C2; ktoré zaručuje lepšiu identifikáciu novej generácie pneumatík.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Lepšie brzdné vlastnosti na suchu; redukcia bzrdné dráhy o 4metry.- Redukcia spotreby paliva o 4%.- Vtěší komfort vďaka zníženiu hlučnosti o 1 decibel.- Zvýšený nájazd o viac ako 6%.- Perfektné integrácia s elektronickým systémom automobilu vďaka spoločnému vývoju s najlepšími výrobcami automobilov.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | A |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 596887 |
| DOT | 2024 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | P7 CINTURATO 2 (P7C2) |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo