CROSSCLIMATE 2Smerový dezén skvele odvádza vodu z kontaktnej plochy a tým zaisťuje optimálnu trakciu na mokre.Kratšia brzdná dráha na mokre oproti konkurenčným modelom.MICHELIN CROSSCLIMATE 2 poskytuje až o jeden rok dlhšia životnosť. Konštrukcia behúňa v tvare písmena V rozdeľuje sily rovnomerne po celej kontaktnej ploche pre hladké a rovnomerné opotrebenie; zatiaľ čo 3D Sipelock technológia zvyšuje odolnosť behúňa.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Skvelá trakcia na mokre.- Komfortná tichá jazda.- Dlhá životnosť.- Vynikajúce brzdné vlastnosti.- Bezpečná po celú dobu svojej životnosti.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 92 (630kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 410051 |
| Objem | 58.76 l |
| Dezén | CROSSCLIMATE 2 |
| DOT | 2024 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo