WinterContact™ TS 870 P - novinka pre zimnú sezónu 2021/2022.Zima vám nadeľuje dážď; ľad a sneh. TS870P poskytuje kontrolu.Nová pneumatika WinterContact™ TS 870 P je vybavená vylepšenou koncepciou lamiel a dezénu; ktorá vám pri jazde poskytne vynikajúcu priľnavosť na snehu a ľade. Nové zloženie našej zmesi CoolChili™ zároveň umožňuje dosiahnuť na mokrom povrchu optimalizovaný výkon; mimoriadne nízky valivý odpor a vysoký kilometrový výkon; vďaka čomu si môžete kedykoľvek a za akýchkoľvek podmienok spokojne užívať bezpečnú zimnú jazdu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Presný handling na snehu a ľade. - Nízky valivý odpor.- Vysoký kilometrový výkon.- Vynikajúci výkon na mokru.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 102 (850kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 634963 |
| Objem | 95.18 l |
| Dezén | WinterContact TS870P |
| DOT | 2023 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo