SPEED-GRIP 3 - Expert na zimu. Získajte túto zimu kontrolu nad svojím autom.Zlepšený prenos ťažnej sily medzi novo riešeným ramenom behúňa a cestou zabezpečuje lepšiu priľnavosť na snehu.Tým sa skracujú brzdné dráhy na zasnežených povrchoch.Vďaka jedinečnej technológii je táto pneumatika extrémne bezpečná. Tri snehové háčiky v každej drážke bočnice zabezpečujú; že dezén má vynikajúcu schopnosť držať stopu.To znamená; že pri jazde na cestách so zákrutami so zasneženým povrchom ste v bezpečných rukách.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - 3PMSF.- Krátke brzdné dráhy na zasnežených povrchoch.- Vysoká bezpečnosť pri jazde na zasnežených cestách so zákrutami.- Krátke brzdné dráhy pri jazde na zľadovatenom povrchu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 81.92 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 492728 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | SPEED-GRIP 3 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo