SPEED-GRIP 3 - Expert na zimu. Získajte túto zimu kontrolu nad svojím autom.Zlepšený prenos ťažnej sily medzi novo riešeným ramenom behúňa a cestou zabezpečuje lepšiu priľnavosť na snehu.Tým sa skracujú brzdné dráhy na zasnežených povrchoch.Vďaka jedinečnej technológii je táto pneumatika extrémne bezpečná. Tri snehové háčiky v každej drážke bočnice zabezpečujú; že dezén má vynikajúcu schopnosť držať stopu.To znamená; že pri jazde na cestách so zákrutami so zasneženým povrchom ste v bezpečných rukách.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - 3PMSF.- Krátke brzdné dráhy na zasnežených povrchoch.- Vysoká bezpečnosť pri jazde na zasnežených cestách so zákrutami.- Krátke brzdné dráhy pri jazde na zľadovatenom povrchu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| Objem | 75.57 l |
| Dezén | SPEED-GRIP 3 |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 493100 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo