SPEED-GRIP 5 - Najsilnejší vyzývateľ zimy.S novou pneumatikou SPEED-GRIP 5 vás zima neprekvapí. Táto nová pneumatika s atraktívnym profilom dezénu s nápadne riešeným vonkajším ramenom je skutočným špecialistom; ktorý v sebe spája výrazné charakteristiky vhodné do zimných podmienok a spoľahlivý výkon za sucha.Výkon na snehu: Zvládnite každú výzvu; ktorá je pred vami; vďaka silnej priľnavosti; spoľahlivému brzdnému výkonu a vynikajúcemu handlingu na snehu.Výkon za mokra: Využívajte výhody nového profilu dezénu; ktorý zaisťuje vyššiu bezpečnosť na klzkých mokrých vozovkách.Handling za sucha: Vyskúšajte novú úroveň stability pri jazde v zákrutách a užívajte si bezstarostnú jazdu v zime.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - 3PMSF.- Excelentný výkon na mokru i na snehu.- Skvelé jazdné vlastnosti.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 94 (670kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| Objem | 64.27 l |
| Dezén | SPEED GRIP 5 |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 636240 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo