WinterContact™ TS 870 novinka pre zimnú sezónu 2021/2022.Všetky zimné pneumatiky sú rovnaké. Až kým ulice nezapadnú snehom.Zachovajte rozvahu a vychutnajte si vynikajúce ovládanie na zasnežených a zľadovatených cestách.Vynikajúci odpor pri brzdení za mokra a akvaplaningu vás udrží v jazdnom pruhu.Jazdite na veľké vzdialenosti s nízkou spotrebou paliva.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:-3PMSF.- Excelentné jazdné vlastnosti.- Skvelá jazdná stabilita.- Vysoký kilometrový výkon
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 175 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 82 (475kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 46.73 l |
| EPREL | 479748 |
| DOT | 2022 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Dezén | WinterContact TS870 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo