ESKIMO SUV 2: Vysoko výkonná SUV zimná pneumatika pre jazdu na snehu a ľade.Hlavné výhody:Silné bloky optimalizované pre vozidlá SUV: Pevné bloky umožňujú pevnejšie hrany; čo zvyšuje prenos sily na snehom pokrytých cestách a zaručuje výnimočné ovládanie a brzdenie na snehu.Obvod pneumatiky o viac polomeroch: Vytvára dlhú a širokú stopu s rovnomerným rozložením tlaku medzi pneumatikou a cestou; vďaka čomu zaisťuje výnimočnú kontaktnú plochu na ľadových cestách pre lepšie ovládanie.Atletický dizajn rebier: Vylepšený návrh stredového rebra zlepšuje zatáčanie vozidiel SUV a znižuje hladinu hluku; vďaka čomu dodáva lepšiu zatáčanie a zníženú hladinu hluku na suchých cestách.Obvodové drážky na optimálnu pozíciu: Rýchlo absorbuje a odvádza vodu a brečku z behúňa a umožňuje tak skvelý kontakt na mokrých cestáchNajdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Výnimočné ovládanie a brzdenie na snehu.- Vylepšené zatáčanie.- Vynikajúci kontakt na mokrých vozovkách.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 111.99 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 610684 |
| Dezén | ESKIMO SUV 2 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo