Pneumatika Yokohama AVS S/T V801 je letná pneumatika vyvinutá pre vysoko výkonné vozidlá; vrátane SUV a 4x4. Táto pneumatika kombinuje vysoký výkon s precíznym riadením a stabilitou; čo ju robí ideálnou voľbou pre dynamické jazdné podmienky.AVS S/T V801 má symetrický dezén; ktorý poskytuje vynikajúcu trakciu a ovládateľnosť na suchých aj mokrých površiach. To zabezpečuje bezpečnú a spoľahlivú jazdu za všetkých podmienok. Táto pneumatika tiež ponúka pohodlnú jazdu a tichý chod; čo prispieva k celkovému komfortu počas jazdy.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 113 (1150kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 168.00 l |
| EPREL | 632630 |
| Dezén | AVS S/T V801 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 74 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo