Pneumatika Yokohama ADVAN S.T. V802 je určená pre SUV a crossovery. Poskytuje vynikajúci výkon ako na suchom; tak na mokrom povrchu; zaistí istotu riadenia a pohodlia pri jazde.Jej pokročilá vzorka dezénu zaisťuje vynikajúcu priľnavosť a stabilitu pri zatáčaní a brzdení. Najmä je pozoruhodná svojou schopnosťou rýchlo odvádzať vodu; čo znižuje riziko akvaplaningu a zlepšuje bezpečnosť jazdy za dažďa.S novým kordom a novou zmesou behúňa zabezpečuje ešte kvalitnejšie a bezpečnejšie cestovanie. Zlepšením kordu a novo doriešenými lamelami znížilo ešte viac riziko vzniku akvaplaningu a zlepšilo stabilitu a adhéziu.Inovatívna konštrukcia pneumatiky ADVAN S.T. V802 tiež zaisťuje tichú a pohodlnú jazdu; čo ju robí ideálnou voľbou pre vodiča ocenia vysoký komfort a výkon. Navyše sa táto pneumatika vyznačuje dlhou životnosťou; čo vedie k ekonomickej prevádzke.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 113 (1150kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 632631 |
| Objem | 165.00 l |
| Špecifikácia | MO |
| Dezén | ADVAN S.T. V802 |
| Ochrana ráfiku | RPB |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo