Pneumatika YOKOHAMA AVID GT S35 je letná pneumatika navrhnutá pre osobné vozidlá. Je známa svojou kombináciou vysokého výkonu a komfortu jazdy. Tento model pneumatiky ponúka vynikajúcu ovládateľnosť a stabilitu v suchých podmienkach a tiež zlepšenú trakciu na mokrých cestách. Má symetrický dezén; ktorý pomáha zabezpečiť rovnomerné opotrebenie pneumatiky a dlhú životnosť. Okrem toho poskytuje tichú jazdu a pohodlnú ovládateľnosť; čím prispieva k celkovému pohodliu pri jazde.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 101 (825kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | B |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 125.00 l |
| EPREL | 632628 |
| Dezén | AVID GT S35 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo