Pneumatika Yokohama BluEarth E70 je navrhnutá s dôrazom na vysoký výkon a účinnosť pre osobné vozidlá. Táto pneumatika je optimalizovaná pre zlepšenie palivovej účinnosti a zníženie emisií CO2; čo prispieva k ekologickejšiemu prevádzkovaniu vozidiel.BluEarth E70 poskytuje vynikajúcu trakciu a stabilitu za rôznych poveternostných podmienok vďaka svojmu špeciálnemu dezénu a technologickým inováciám. Veľké ramenné bloky poskytujú silu a pevnosť pri prechádzaní zákrutami. Vďaka svojej odolnej a dlhotrvajúcej konštrukcii ponúka dlhú životnosť; čo znamená menej častú výmenu a nižšie náklady na údržbu. Okruhové drážky veľmi dobre odvádzajú vodu a vytvárajú viac záberových hrán pre lepší prenos výkonu na ľubovoľnom povrchu.Táto pneumatika je tiež navrhnutá s dôrazom na komfort a tichosť jazdy; čo zabezpečuje príjemné prostredie pre cestujúcich.Charakteristika:- Vynikajúca priľnavosť za mokra- Rovnomerné opotrebenie- Úspora paliva- Komfort a tichosťPrvá výbava: Lexus ES; Toyota Camry; Yaris
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | B |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 94.00 l |
| EPREL | 631628 |
| Dezén | BluEarth E70 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo