AS01 - je vyspelá pneumatika; ktorá umocní pôžitok zo športovej jazdy.Tvar dezénu zaisťuje dobrú vodivosť a kvalitné držanie stopy aj v náročnejších podmienkach.Zaisťuje dobrý odvod vody a vysokú odolnosť voči akvaplaningu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 86 (530kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 77.00 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 631617 |
| Ochrana ráfiku | RPB |
| Dezén | AS01 S.DRIVE |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo