Pneumatika Yokohama BluEarth-A AE-50 je moderný model; ktorý kombinuje vysoký výkon s ohľadom na životné prostredie a úsporu paliva. BluEarth-A AE-50 ponúka vynikajúcu trakciu a stabilitu za sucha aj za mokra. Vďaka špeciálnemu dezénu a zmesi pneumatiky je zabezpečená spoľahlivá kontrola a bezpečnosť pri rôznych jazdných podmienkach.Táto pneumatika je navrhnutá tak; aby minimalizovala dopad na životné prostredie. Optimalizovaný dezén a zloženie pneumatiky pomáhajú znížiť spotrebu paliva a emisie CO2; čo prispieva k udržateľnejšiemu prevádzkovaniu vozidla.BluEarth-A AE-50 poskytuje pohodlnú jazdu vďaka svojmu dizajnu; ktorý minimalizuje hluk a vibrácie. To prispieva k príjemnému a pokojnému prostrediu vnútri vozidla. Vďaka robustnej konštrukcii a kvalitným materiálom má táto pneumatika dlhú životnosť a odolnosť proti opotrebovaniu. To znamená menej časté výmeny a nižšie náklady na údržbu vozidla.Kľúčové vlastnosti:- Výkon a bezpečnosť- Ekologický ohľad- Pohodlná jazda- Odolnosť a životnosťPrvá výbava: Honda Insight
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 80 (450kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 72.00 l |
| EPREL | 652086 |
| Dezén | BluEarth-A AE-50 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | RPB |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 67 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo