YOKOHAMA A300 ASPEC je letná pneumatika určená pre osobné vozidlá a SUV. Tento model je známy svojou vysokou úrovňou výkonu a bezpečnosti nielen na suchých; ale aj mokrých cestách.Má asymetrický dezén; ktorý zabezpečuje vynikajúcu trakciu a ovládateľnosť v rôznych poveternostných podmienkach. Okrem toho je navrhnutá tak; aby poskytovala pohodlnú jazdu a minimalizovala hluk.Celkovo je táto pneumatika ideálnou voľbou pre tých; ktorí hľadajú spojenie výkonu; bezpečnosti a komfortu počas jazdy.Prvá výbava: Mazda 2
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 82 (475kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 60.00 l |
| EPREL | 645994 |
| Dezén | Aspec A300 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo