Yokohama Advan HF Type-D A008 je určená pre športové vozidlá a poskytuje skvelý výkon a ovládateľnosť. Bola navrhnutá s cieľom poskytnúť maximálnu priľnavosť a stabilitu; najmä na suchých povrchoch.Podstatné rozdiely sú v zmesi gumy av riešení konštrukcie. Jej pokročilý dezén a špeciálna zmes gumy umožňujú precízne riadenie a zvýšenú priľnavosť; čo je ideálne na dynamickú jazdu.Technické inovácie sa starajú o účinnú ochranu proti vzniku akvaplaningu. Vďaka širokým drážkam na vnútorných ramenách odteká voda rýchlo z plochy behúňa pneumatiky.Táto pneumatika taktiež ponúka skvelú odozvu riadenia a krátke brzdné dráhy; čo zvyšuje bezpečnosť a kontrolu nad vozidlom.Vďaka svojmu dizajnu a konštrukcii poskytuje pneumatika Yokohama Advan HF Type-D A008 nielen vynikajúci výkon; ale aj komfort pri jazde a dlhú životnosť.Je to ideálna voľba pre vodičov; ktorí hľadajú spojenie medzi výkonom a pohodlím.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 82 (475kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 60.00 l |
| EPREL | 631573 |
| Dezén | Advan HF Type-D A008 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo