Pneumatiky YOKOHAMA BluEarth A34 sú letné pneumatiky určené pre osobné vozidlá. Tieto pneumatiky sú navrhnuté s dôrazom na kombináciu výkonu; bezpečnosti a ekologického ohľadu. Špeciálny dezén pneumatiky a použitie moderných technológií zabezpečujú vynikajúcu trakciu a ovládateľnosť na suchých cestách; čo zlepšuje celkové jazdné vlastnosti a bezpečnosť. Vďaka optimalizovanému dezénu a zmesi gumy môžeme očakávať nižší valivý odpor; čo prispieva k úspore paliva a zníženiu emisií CO2. Tieto pneumatiky tiež ponúkajú pohodlnú jazdu a tichý chod; čo prispieva k celkovému komfortu počas jazdy.Kľúčové výhody:- Vynikajúca trakcia a ovládateľnosť na suchých povrchoch- Nižší valivý odpor- Pohodlná jazda a tichý chod- Znižuje negatívny vplyv na životné prostredie- Dlhá životnosť a spoľahlivosť
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 175 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 77 (412kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 56.00 l |
| EPREL | 597267 |
| Dezén | BluEarth A34 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo