Powergy ™ je nová letná pneumatika Pirelli pre osobné automobily a SUV.Jedná sa o chytrou voľbu pre vodičov; ktorí hľadajú bezpečnosť a zelený výkon s nízkym škodlivým vplyvom na životné prostredie.Vďaka vysokej priľnavosti a skvelému brzdenie napomáha Powergy ™ precíznemu ovládanie vozidla na všetkých typoch ciest a znižuje nebezpečenstvo aquaplanningu.Nízky valivý odpor zaisťuje zníženú spotrebu paliva a vysoký komfort.TECHNICKÉ ZNAKY:Lamely v tvare plutvy: lamely sa dotýkajú povrchu vozovky novým spôsobom. Nízky hluk a vysoký komfort.Usporiadanie lamiel: zlepšené vytláčanie vody. Znížené riziko aquaplanningu.Široké centrálne drážky: veľký priestor pre vytláčanie vody. Zlepšenie ovládateľnosti a brzdenia na mokre a znížené riziko aquaplanningu.Vysoká hustota vnútorných rebier: zvýšená tuhosť pneumatiky. Nízky hluk; nízka a pravidelná spotreba paliva; lepšie ovládanie na suchu a brzdenie.Zmes s polymérmi zameranými na výkon: skvelý pomer medzi výkonom a kilometrovým nájazdom na mokre i suchu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 93 (650kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| EPREL | 596612 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | POWERGY |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo