SAVA ALL WEATHER - celoročná pneumatika.Viacsmerné hrany. Oveľa výraznejší tvar do písmena V posúva odolnosť voči akvaplaningu na ešte vyššiu úroveň zvýšením schopnosti pneumatiky odvádzať vodu z dezénu rýchlejšie; čím zlepšuje priľnavosť na mokrom povrchu a brzdený výkon.Viacsmerové drážky. Pridaním vlnovitých lamiel v kombinácii s rovnými a celoobvodovými drážkami sú hrany pneumatiky skosené v rôznych smeroch a vylepšujú tak schopnosť pneumatiky zachytávať sa do snehu a tým zlepšujú jej priľnavosť.Polymérová zmes. Odolnosť zmesi dezénu proti oderu umožňuje vyššiu kilometrovú životnosť; zatiaľ čo jej schopnosť vytvárať menej tepla a spotrebovať menej energie znižuje spotrebu paliva.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Spoľahlivý výkon na mokrých vozovkách.- Spoľahlivé ovládanie na snehu.- Pneumatika; ktorá šetrí vaše náklady: dlhá životnosť a nízká spotreba paliva.- 3PMSF.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 101 (825kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 103.84 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 610474 |
| Dezén | ALL WEATHER |
| DOT | 2024 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo