GRABBER GT PLUS - Užite si spoľahlivý výkon vášho SUV.Nová letná produktová rada SUV na cesty od General Tire navrhnutá tak; aby poskytovala spoľahlivý výkon s robustnosťou venovanou SUV; vynikajúcou priľnavosťou za mokra a vysokým kilometrovým výkonom.Vďaka optimalizovanej stabilite pneumatiky Grabber GT Plus je táto pneumatika vybavená robustnosťou; ktorú pneumatika SUV potrebuje.Zvýšená odolnosť vám zaručí istotu aj pri vysokých rýchlostiach.Nová generácia inovatívnej zmesi poskytuje vynikajúcu trakciu na klzkej vozovke.Táto pneumatika; vybavená optimalizovanými lamelami a vrúbkovanými rebrami dezénu; zaisťuje vynikajúcu priľnavosť na mokrom povrchu a spoľahlivý výkon aj za zlých poveternostných podmienok.Nový dezén pneumatiky s optimalizovaným opotrebovaním vedie k rovnomernému rozloženiu tlaku v kontaktnej oblasti s vozovkou; takže pneumatika poskytuje dlhšie trvajúci výkon; kilometer po kilometri.Ak sa behúň počas prvých 1 000 kilometrov opotrebováva nerovnomerne; technológia Visual Alignment Indicator (VAI) to používateľovi signalizuje.Technológia RTM vodičovi včas oznámi; kedy je potrebné vymeniť pneumatiky; čo zvyšuje bezpečnosť.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Odolá silnému dažďu a šmykľavej vozovke.- Vysoký kilometrový výkon.- Oblasť pätky pneumatiky a ráfika chránená pred poškodením.- Excelentné jazdné vlastnosti.-VAI Indicator -Indikátor nerovnomerného opotrebenia.- RTM - Replacement Tire Monitor.Indikátor nutnosti výmeny pneumatík.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 107 (975kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 495431 |
| Objem | 108.77 l |
| Dezén | GRABBER GT PLUS |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo