NOKIAN TYRES SEASONPROOF SUV - Prémiová celoročná pneumatika pre SUV a crossovery.Nokian Tyres Seasonproof SUV je celoročná pneumatika určená pre vodičov; ktorí potrebujú prvotriednu bezpečnosť na zimných vozovkách pokrytých čerstvým či kašovitým snehom; ale zároveň požadujú špičkové výkony a jazdný komfort v letnom období. Pneumatika Nokian Seasonproof; vyvinutá pre potreby stredoeurópskych vodičov; zaisťuje bezpečnosť vo všetkých jazdných podmienkach.Nový dezén zaručuje optimálne výkony pri všestrannom celoročnom použití. Koncept Season Sense využíva početné inovácie; ktoré zvyšujú bezpečnosť na mokrých a suchých vozovkách; predlžujú životnosť behúňa a znižujú valivý odpor.Nokian Tyres Seasonproof SUV je pneumatika so silnou kostrou a zvýšenou odolnosťou.Jedinečná technológia aramidových bočníc Nokian Tyres zaisťuje výnimočnú odolnosť voči oderu a chráni pneumatiku pred prepichnutím či prierazmi. Hlavné výhody a charakteristiky:- Prvotriedna celoročná bezpečnosť najmä na zasnežených cestách a za daždivého počasia. - Vynikajúca kilometrová životnosť a zvýšená odolnosť. - Nízky valivý odpor. - Technológia aramidových bočníc pre SUV vozidlá zaisťuje jedinečnú ochranu pred prepichnutím a prierazmi. - 3PMSF.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 105.00 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 511364 |
| Dezén | SEASONPROOF SUV |
| DOT | 2022 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo