Pneumatika G FIT 4S je ideálnou voľbou pre vodičov; ktorí hľadajú špičkový výkon a bezpečnosť po celý rok; bez ohľadu na počasie.Dezén behúňa zaručuje optimálny výkon v rôznych jazdných podmienkach za každého počasia.Užšie vodné drážky; ktoré sa rozširujú od stredu k ramenu; zrýchľujú odvod vody na zasnežených a mokrých vozovkách.Polovičná drážky s lamelami rôznych tvarov zlepšujú priľnavosť a ovládanie za každého počasia.Vďaka použitiu rôzne tvarovaných lamiel; pneumatika poskytuje zlepšený výkon za sucha i na snehu. Vynikajúci výkon v suchých a zľadovatených podmienkach vďaka lineárnym 3D lamelám s vysokou hustotou."Vlnité 2D lamely" sú aplikované v oblasti ramena; ktoré maximalizujú efekt bočnice a zaisťujú zvýšenú priľnavosť na snehu. Vďaka samouzamykatelnému efektu prináša zlepšený výkon v zákrutách.Špičková zmes siliky a jej prírodná zložka poskytuje zlepšený výkon na mokrých a zasnežených vozovkách. Bola použitá pokročilá technológia miešania zmesi Hankook Tire.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Optimalizovaný jazdný výkon za každého počasia.- Skěvlé jazdné vlastnosti.- Vylepšený výkon na mokre.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 470896 |
| Objem | 70.00 l |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | LH71 G fit 4S |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo