LK03 Z FIT EQ - Pneumatika pre prémiové a športové vozidlá.Model Z FIT EQ je určený pre vodičov prémiových vozidiel; ktorí vyžadujú špičkový výkon na mokrých aj suchých cestách.Pneumatika Z FIT EQ ponúka vynikajúcu kontrolu nad riadením a výrazne skracuje brzdnú dráhu na mokrých aj suchých vozovkách.Z FIT EQ ponúka bezpečie tým; že minimalizuje riziko vzniku akvaplaningu pri jazde na rovných úsekoch aj počas zatáčania.Lepšie jazdné vlastnosti za mokra boli dosiahnuté použitím vlnovitých drážok; ktoré pomáhajú predchádzať akvaplaningu.Model Z FIT EQ má konštrukciu zabraňujúcu deformácii pneumatiky pri jazde za vysokých teplôt.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Optimalizovaný výkon na suchej aj mokrej vozovke.- Zaisťuje stabilitu riadenia pri vysokých rýchlostiach.- Minimalizuje riziko akvaplaningu na rovných vozovkách aj počas zatáčania.- Asymetrický behúň s vysokou tuhosťou.- Optimalizovaná štruktúra s vysokou hustotou umožňujúca špičkové riadenie.- Použitá zlúčenina kremíka s vysokým rozptýlením.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 102 (850kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 93.40 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 497710 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | LK03 Z FIT EQ |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo