High-tech pneumatiky vyvinuté pre športové autá. Nová PZero Nero GT bola vyvinutá pre zlepšenie športovej výkonnosti predchádzajúceho modelu PZero Nero. Nová; vyvážená zmes; obsahuje viac kremíka; ktorý pomáha znižovať valivý odpor a znižovať spotrebu paliva. Ďalšie úpravy boli vykonané v oblasti behúňa; kde došlo k zlepšeniu vlastností stability po celú dobu jej životnosti. Jej vynikajúci výkon na mokrej aj suchej vozovke; robí z tejto pneumatiky high-tech medzi pneumatikami Ultra High Performance (UHP). Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - higt-tech pneu - vylepšená zmes - nižšia spotreba paliva; nižší valivý odpor - vyvážené vlastnosti po celú dobu životnosti pneumatiky
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | E |
| Objem | 70.57 l |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | PZERO NERO GT |
| DOT | 2019 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 1222/2009 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | 2 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo