Bridgestone vyvinul Potenza S007 špeciálne pre vysokorýchlostné superšportové vozidlá; ktoré vyžadujú extrémne úrovne bočnej sily kvôli ich športovému nastaveniu.Inovatívny vzor obsahuje pevné bloky dezénu pre vynikajúcu odozvu riadenia a uvoľnenú priľnavosť na suchom povrchu.Široký vonkajší behúň v kombinácii so špeciálne vyladenou konštrukciou kostry poskytuje maximálnu priľnavosť v zákrutách aj pri najnáročnejších podmienkach zaťaženia.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- vysokorýchlostný výkon.- maximálna priľnavosť v zákrutách.- vynikajúca odozva riadenia.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 93 (650kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 382242 |
| Objem | 82.37 l |
| Špecifikácia | RS |
| Dezén | POTENZA S007 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo