K125B Ventus Prime 3 je dokonalá rovnováha medzi výkonom a bezpečnosťou.4 obvodové chladiace drážky pre odvod vody. Precízne riadenie a vysoký kilometrový výkon. Rovnomerná styčná plocha pri brzdení; lepšia akcelerácia.Indikátory opotrebenia: Hankook prináša do tohto segmentu vizuálne indikátory rovnomerného opotrebovania.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Spoľahlivé jazdné vlastnosti za mokra aj sucha.- Vynikajúca ovládateľnosť a brzdenie na suchom povrchu.- Nízka hlučnosť aj po opotrebovaní behúňa.- HRS- Hankook runflat systém.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 87 (545kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 51.70 l |
| EPREL | 466305 |
| Dezén | K125B Ventus Prime 3 |
| Druh | Run Flat |
| Špecifikácia | * |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 67 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo