Ventus S1 EVO3 ev je výkonná luxusná pneumatika preferovaná poprednými výrobcami elektrický vozov.Prvovýbava na vozy VW ID4; Porsche Taycan; Audi E-tron Šport; Audi Q3 PHEV.Hluk z povrchu vozovky je efektívne zníženie až o 9;2db vďaka aplikácii technológie absorbujúce hluk.Táto technológia bola v minulosti ponúkaná iba pre vybrané OE pneumatiky; ale teraz je na trhu voľne dostupnáVšetky rozmery poskytujú optimalizovanú kontaktnú plochu a rovnomerné rozloženie tlaku a sú prispôsobené pre zvýšenú záťaž (XL)Optimálny kontakt s vozovkou je zachovaný pri rôznych situáciách na vozovke; ako napríklad akcelerácia; zatáčanie a brzdenie EV.Ponúkané sú tiež so zvýšeným indexom hmotnosti (XL) a tiež sa štandardným indexom hmotnosti.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Pre veľké výkonné vozidlá a SUV s elektrickým alebo hybridným pohonom.- Vynikajúca ovládateľnosť pri vysokých rýchlostiach.- Optimálny výkon na mokre.- Excelentná absorpcie hluku- Pneumatika zvládne vyššia hmotnosť EV.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 101 (825kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| Druh | EV |
| Objem | 116.80 l |
| EPREL | 471002 |
| Dezén | K127E Ventus S1 Evo3 ev |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo