K129 Ventus S1 evo Z - Maximálny výkon a technológie overené pri závodných pneumatikách.K129 Ventus S1 evo Z má stabilnú ovládateľnosť v zákrutách na mokrej aj suchej vozovke.Ide o úplne novú zmes; ktorá vychádza z technológie používanej pri návrhu závodných pneumatík.Napomáha tomu; aby za vysokých teplôt čiastočky gumy v pneumatike ľahko prenikali do povrchu vozovky; a tým zaisťuje maximálny brzdný výkon a skvelú ovládateľnosť.Pevnosť pneumatiky bola zvýšená tak; aby zodpovedala vysokému počiatočnému výkonu a veľkým silám pri akcelerácii.Širšie priečne drážky v ramenách pneumatiky zlepšujú odvod vody a tuhosť blokov a zároveň znižujú hlučnosť.Optimalizovaný tvar priečnych drážok odolný voči deformácii spôsobenej vyššou hmotnosťou.Široké ramenné bloky a úzka; rovná drážka vylepšujú priľnavosť na suchých vozovkách bez toho; aby mali negatívny vplyv na akvaplaning.Optimalizovaná šírka drážok a ich pozície zaisťujúce vyrovnaný výkon na suchých a mokrých vozovkách.Poskytuje lepšiu odolnosť voči akvaplaningu a vyšší brzdný výkon za mokra vďaka tomu; že má viac vnútorných stupňov; ktoré zaisťujú priestor na lepší odvod vody.Počet vonkajších blokov je optimalizovaný tak; aby zaistil požadovanú priľnavosť a výkon pri zatáčaní na suchých vozovkách; zároveň tento dizajn umožňuje znížiť hlučnosť pneumatiky.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Maximálna priľnavosť.- Maximálna ovládateľnosť.- Maximálne presné riadenie.- Maximálny brzdný výkon.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 106 (950kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 120.70 l |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| EPREL | 476435 |
| Špecifikácia | ND0 |
| DOT | 2026 |
| Dezén | K129 Ventus S1 evo Z |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo