| Sezóna | Letné |
| Šírka | 295 mm |
| Profil | 30 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 102 (850kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 648369 |
| Objem | 116.84 l |
| Špecifikácia | MO1 |
| Dezén | CrossContact RX |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 75 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2023/1115 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo