P ZERO CORSA DIREZIONALE je najšportovejšia pneumatika v sortimente cestných vozidiel.Vyvinutý Pirelli v spolupráci s výrobcami superáut pre cestné aj závodné použitie na modeloch priamo odvodených od ich náprotivkov v motoršporte.Koncept P ZERO CORSA SYSTEM kombinuje smerový (upevnenie prednej nápravy) a asymetrický (upevnenie zadnej nápravy alebo všestranné použitie) pre zvýšenie nielen výkonu; ale aj štýlu.Špecializovaná štruktúra tejto pneumatiky poskytuje optimálnu stabilitu pri vysokej rýchlosti a pri zatáčaní.Direzionale (predné) obsahuje pozdĺžne drážky; ktoré odvádzajú vodu z kontaktnej plochy; ktorá ťaží z presnosti riadenia.Asimmetrico (pre zadnú časť) zlepšuje ovládateľnosť vďaka veľkej kontaktnej ploche a zvýšenej tuhosti.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 92 (630kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| Druh | Štandardné |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 597024 |
| Dezén | PZERO CORSA DIREZIONALE |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo