Potreby a očakávania vodičov sú stále sofistikovanejšie; predovšetkým na „hornom konci“ automobilového trhu. Stúpajúcou mierou sa Pirelli zameriava na rastúce požiadavky v oblasti nízkoprofilových pneumatík s väčším priemerom kolies a väčšou kapacitou zaťaženia.Sloganom PZero Nero ich "pracuje tvrdo; hrá tvrdo"; čo je odvodené od dvoch hlavných vlastností pneumatiky:Hnacia silaExtra kapacita zaťaženia napomáha k zachovaniu výkonu športových limuzím v plnej výbave a pri neustále ťažších a silnejších tunených automobiloch. Nová technológia zaisťuje vyššiu nosnú kapacitu zaťaženia bez obmedzenia jazdného komfortu.Potešenie z jazdyKomplexný rad rozširuje limity potešenia z jazdy. Nekompromisný pri ovládaní na mokrom aj suchom povrchu; vďaka silnému ABS brzdeniu so značne skrátenou vzdialenosťou pre zastavenie. Nielen tieto vlastnosti robia z PZero Nero ideálnu voľbu pre výmenu pneumatík/kolies; ale dodáva vášmu automobilu aj nový rozmer; ktorý odráža osobnosť vodiča.Dezén pneumatík:Asymetrická vysoko výkonná vzorka dezénu s variabilnými skosenými žliabkami minimalizuje aquaplaning a optimalizuje stupeň akustického komfortu
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 84 (500kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 596965 |
| DOT | 2023 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | PZERO NERO |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo