Novinka 2013. Pirelli P7blue; vyniká svojím jazdným komfortom; bezpečnosťou a priateľskému prístupu k životnému prostrediu.P7blue; pneumatika pripravená ponúknuť vynikajúce vlastnosti na suchej i mokrej vozovke; vysoký kilometrovývýkon a nízky valivý odpor. Použitie nových ekologicky šetrných materiálov spoločne s nižším valivýmodporom; znižuje emisie CO2. Na rozdiel od súčasného CINTURATO ™ P7 ™ má modrá verzia za cieľ dosiahnuťnajlepších známok na EÚ etiketách; ako pri brzdení na mokrom povrchu; tak pre valivý odpor.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- znižuje spotrebu paliva a emisie CO2- vyrobená z ekologických kompatibilných materiálov; ktoré minimalizujú dopad na životnéprostredie počas výroby i celkovej životnosti pneumatiky- pneumatika s dlhšou životnosťou; ktorá zachováva vysoký stupeň výkonu i bezpečnosti- už spĺňa nariadenie EÚ pre rok 2012 pre zníženie hlučnosti; čo vedie k zlepšeniu jazdného pohodlia
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 103 (875kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | B |
| EPREL | 595725 |
| Zosilnenie | XL |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Špecifikácia | NF0 |
| Dezén | P7 BLUE CINTURATO |
| Druh | EV |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo