KUMHO Ecsta KH11Asymetrický dezén KH11 charakterizujú 3 hlboké obvodové drážky; ktoré výrazne znižujú náchylnosť k vzniku akvaplaningu.Stredový plný pás zvyšuje stabilitu vo vysokých rýchlostiach.Optimálne rozvrhnutie dezénových blokov a zakrivenie drážok na odvod vody znižuje hlučnosť plášťa a zvyšuje jazdný komfort.Pre zlepšenie priľnavosti na mokrej vozovke je v behúňovej gume použitá prímes silica.V konštrukcii plášťa sú použité najmodernejšie prvky; zaisťujúce odolnosť proti deformácii kostry v dôsledku nárastu odstredivých síl pri vysokých rýchlostiach a nová technológia zaisťujúca optimálne rozloženie síl pôsobiacich v mieste kontaktu plášťa s vozovkou.Pre užívateľov to znamená najmä zvýšenie životnosti plášťa; zníženie valivého odporu (tým nižšiu spotrebu paliva) a zlepšenie jazdného komfortu aj vo vysokých rýchlostiach.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 79.00 l |
| EPREL | 442625 |
| Dezén | Ecsta KH11 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo