FORTUNE FITCLIME FSR-401 - celoroční pneumatika určená pro segment malých a kompaktních vozidel.Unikátní směs běhounu poskytuje spolehlivou trakci za všech povětrnostních podmínek. Dezén ve tvaru V spolu s 3D lamelami zvyšuje ovladatelnost a přilnavost v zatáčkách.3D drážky zlepšují přilnavost na mokrém povrchu.Masivní boční drážky skvěle odvádí vodu a sníh a tím účinně předchází vzniku aquaplaningu.Optimalizovaná směs běhounu snižuje hlučnost pneumatiky.Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky:- vynikající ovladatelnost.- dobrá přilnavost na sněhu.- dobrá odolnost proti vzniku aquaplaningu.- skvělé jízdní vlastnosti.- M+S a 3PMSF symbol.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 155 mm |
| Profil | 80 % |
| Priemer | R13 |
| Hmotnostný index | 79 (437kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 463173 |
| DOT | 2022 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | FSR401 FitClime |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo