| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 531266 |
| Objem | 158.49 l |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 2 |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo