Novinka 2013. Pneumatika s optimálnym vyvážením priľnavosti na mokrom povrchu a valivým odporom po celúdobu životnosti pneumatiky. Pneumatika s nízkym valivým odporom vďaka novej zmesi v oblasti ochrannejvrstvy pätky. Znižuje vytváranie tepla v dolnej časti bočnice pri odvaľovaní pneumatiky tzn. menšierozptyl energie vo fáze deformácie. Priebežná obvodová rebrá zvyšujú tuhosť pri ostrom zatáčaní a takumožňujú lepšiu reakciu pneumatiky na pôsobiace sily = vynikajúce ovládanie a kontrola vozidla. TechnológieWearControl - Kratšia brzdná vzdialenosť na mokrom povrchu a nižšia spotreba paliva. TechnológieActiveBraking - vďaka inovatívnemu 3D rozvrhnutie blokov na behúňa pneumatiky sa kontaktná plochas vozovkou pri brzdení zväčšuje = skrátená brzdná vzdialenosť na mokrej i suchej vozovke.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- technológia WearControl- technológia ActiveBraking- nízka hlučnosť
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 185 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 88 (560kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | A |
| Objem | 71.47 l |
| EPREL | 531009 |
| Dezén | EFFICIENTGRIP PERFORMANCE |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo