DEBICA NAVIGATOR 3 - celoročná pneumatika.Úsporná pneumatika s dlhou životnosťou a nižšou spotrebou paliva.Důvěryhodný výkon na mokrých vozovkách. Spoľahlivá ovládateľnosť na snehu.Výraznejšie tvar drážok do V zvyšuje odolnosť proti aquaplaningu tým; že zlepšuje schopnosť odvádzať vodu z behúňa; čo prispieva k lepšej priľnavosti a brzdnému výkonu na mokre.Zvlnený tvar priamych a pozdĺžnych lamiel znamená; že lamely sú vychýlené do viacerých smerov; čo zlepšuje záber na snehu a tým aj priľnavosť.Odolnosť zmesi proti opotrebovaniu zlepšuje kilometrový výkon pneumatiky. Generovanie menšieho množstva tepla a menšia spotreba energie sa podpisujú na lepšej spotrebe paliva.Hlavné vlastnosti a charakteristiky:- Lepšiu priľnavosť a ovládateľnosť na snehu.- Lepšiu priľnavosť a ovládateľnosť na mokru.- Väčší kilometrový výkon pre nižšie prevádzkové náklady.- 3PMSF.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 98 (750kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 101.15 l |
| EPREL | 688236 |
| Dezén | NAVIGATOR 3 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo