Hankook W330 je výkonná zimná pneumatika.Zimná pneumatika s vynikajúcou ovládateľnosťou na snehu a zároveň s výbornou priľnavosťou na mokre i suchu pri nízkych teplotách.Pneu má novú zmes s vysokým obsahom siliky pre vynikajúce výkony na mokre a dvouvrtsvou konštrukciu kostry; ktorá zvyšuje tuhosť pneumatiky.Použitie širokých ramenných blokov zaisťuje vynikajúcu stabilitu riadenia.Výkon na mokrom povrchu je zaistený vďaka použitiu '' water pipe '' lamiel a širokých bočných drážok. Dezén v tvare písmena V efektívne odvádza vodu a tým znižuje riziko aquaplaningu.U pneu bola použitá špeciálna zmes Aqua Pine. Zmes "Aqua Pine" druhégeneraceje inspirovánaborovicí; ktorá vo zimnej sezóne odoláva drsnému počasiu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vylepšené brzdné vlastnosti.- Vynikajúci výkon na snehu; mokru aj suchu.- Vysoká odolnosť vzniku aquaplaningu.- Skvelá ovládateľnosť.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 499970 |
| Objem | 92.50 l |
| Dezén | W330 Winter i*cept evo3 |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo