NOKIAN SEASONPROOF - BEZSTAROSTNÁ JAZDA V KAŽDOM ROČNOM OBDOBÍ. Prémiová celoročná pneumatika pre osobné vozidlá. Nokian Seasonproof je celoročná pneumatika určená pre vodičov; ktorí potrebujú prvotriednu bezpečnosť na zimných vozovkách pokrytých čerstvým či kašovitým snehom; ale zároveň požadujú špičkové výkony a jazdný komfort v letnom období.Pneumatika Nokian Seasonproof; vyvinutá pre potreby stredoeurópskych vodičov; zaisťuje bezpečnosť vo všetkých jazdných podmienkach. Nový dezén zaručuje optimálne výkony pri všestrannom celoročnom použitií. Koncept Season Sense využíva početné inovácie; ktoré zvyšujú bezpečnosť na mokrých a suchých vozovkách; predlžujú životnosť behúňa a znižujú valivý odpor. Hlavné výhody a charakteristiky:- Prvotriedna celoročná bezpečnosť najmä na zasnežených cestách a za daždivého počasia.- Vynikajúca kilometrová životnosť a zvýšená odolnosť.- Nízky valivý odpor.- 3PMSF.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 94 (670kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 95.00 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 511338 |
| Dezén | SEASONPROOF |
| DOT | 2023 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo