Bridgestone Blizzak DM-V3 je zimná pneumatika pre vozidlá SUV a vozidlá s pohonom 4x4.DM-V3 ponúka najnovšie inovácie; vyšší výkon a dlhšiu životnosť pri jazde v extrémnom snehu a ľadu.Pneumatika DM-V3 zastaví na zľadovatenej vozovke o 9% rýchlejšie než jej predchodca.Póry technológie Multicell v zmesi a dezén absorbujú a odvádzajú vodu preč z povrchu pneumatiky a zaisťujú dobrú priľnavosť; keď ju vodič potrebuje najviacŠpeciálna zmes s technológiou Multicell využitá u behúňa pomáha pneumatike DM-V3 zachovať tlak aj za teplôt hlboko pod bodom mrazu a zaisťuje dobrý kontakt so zamrznutú vozovkou.Tuhé hornej dezénové bloky zvyšujú odolnosť; aby si pneumatika zachovala svoj vysoký výkon.Blizzak je rad zimných pneumatík vhodných do všetkých podmienok. Vodiča s pneumatikami Blizzak nezaskočí ani nepredvídateľné rozmary zimného počasia a bezpečne dôjdu až do cieľa.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Výnimočný brzdný výkon na zľadovatených vozovkách.- o 25% dlhšiu životnosť ako u predchádzajúceho modelu DM-V2.- Vylepšený dezén.- Špeciálna zmes s technológiou Multicell.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 112 (1120kg) |
| Rýchlostný index | S |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | E |
| Spotreba paliva | E |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 381596 |
| Objem | 119.00 l |
| Dezén | Blizzak DM-V3 |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo