BLIZZAK LM005 DriveGuard - zimná pneumatika pre osobné automobily; vozidlá SUV a 4X4.Blizzak LM005 DriveGuard je zimná pneumatika určená do snehu a mokra. Táto pneumatika bez klincov je ideálny pre mierne až stredné zimné klímu v Európe.Jedným z najlepších spôsobov; ako dosiahnuť priľnavosti v zimnom období; je vybrať pneumatiku s drážkami určenými pre zimné podmienky.Drážky Blizzak LM005 DriveGuard sú hlbšie a zasadené do kľukatého vzoru; aby odvádzali vodu; brečku a sneh z povrchu pneumatiky a dosiahli tak jej mimoriadnej priľnavosti na zasnežených a mokrých vozovkách.Pneumatika sa zastaví rýchlejšie a lepšie priľne; pretože používa technológiu NanoPro-Tech ™: exkluzívnu technológiu spoločnosti Bridgestone; ktorá obsahuje záberové častice a povlak z oxidu kremičitého pre zvýšenie priľnavosti pneumatiky za mokra.Blizzak LM005 DriveGuard obsahuje niekoľko 2D a 3D lamiel; ktoré zvyšujú jej kontakt s vozovkou a zarezávajú sa do vrstvy snehu a ľadu pre maximálnu kontrolu.DriveGuard technológia- Pneumatiky DriveGuard boli vyvinuté pre všetky osobné vozidlá so systémom sledovania tlaku v pneumatikách TPMS (Tyre Pressure Monitoring System).Ak sa rozsvieti ukazovateľ na prístrojovej doske; môžete bezpečne pokračovať v jazde ďalších 80 km rýchlosťou až 80 km / h *.Pneumatiky Bridgestone DriveGuard sú vďaka tomu ideálnym partnerom pre akúkoľvek jazdnej situácii.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- DriveGuard technológia núdzového dojazdu.- Jedna z najlepších zimných pneumatík pre brzdenie na snehu a trakciu.- Víťaz testu.- Hodnotenie A na EÚ štítku za výkon na mokre.- Výrazné drážky v dezéne = lepšiu priľnavosť a trakcia na snehu.- 3PMSF.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 97 (730kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 382046 |
| Objem | 77.00 l |
| Dezén | Blizzak LM005 DRIVEGUARD |
| DOT | 2020 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Run Flat |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo