Pneumatika vyniká skvelou priľnavosťou za mokra; čím pomáha predchádzať aquaplanningu.Skvele priľne k suchej aj mokrej vozovke a zaistí vám kratšiu brzdnú dráhu.V priľnavosti za mokra dosahuje hodnotenie A; čím sa radí medzi najlepšie hodnotené letné pneu na trhu; navyše vďaka nízkemu valivému odporu dochádza k výraznej úspore paliva anízkemu opotrebovaniu samotnej pneumatiky.Nízka hlučnosť týchto pneumatík (iba 68 dB) je ohľaduplná k okoliu; čo ocenia predovšetkým obyvatelia miest.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 88 (560kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | A |
| DOT | 2025 |
| EPREL | 408731 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Špecifikácia | S2 |
| Objem | 62.37 l |
| Dezén | PRIMACY 4 |
| Hlučnosť typ | B |
| Druh | Štandardné |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Zosilnenie | XL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo