KORMORAN Snow- zimná pneumatika pre osobné vozidlá.Vynikajúca priľnavosť na zasneženom i mokrom povrchu. Pneu odolná vzniku aquaplaningu.Vylepšená zmes znižuje valivý odpor.Nová zmes znižujúce valivý odpor.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Skvelý záber na snehu.- Dobré jazdné vlastnosti.- Optimalizovaná spotreba paliva.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 58.53 l |
| EPREL | 410404 |
| DOT | 2022 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | SNOW |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo