Celoročné pneumatiky BFGoodrich G-Grip All Season 2 sú určené pre obrovskú škálu vozidiel; od mestských automobilov až po vysoko výkonné vozidlá.G-GRIP ALL SEASON 2 ponúka výnimočný pôžitok z jazdy v každom ročnom období.Smerový dezén do "V" a drážky "Toboggan" uľahčujú odvod vody a znižujú riziko vzniku aquaplaningu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Jedna z najlepšie hodnotených celoročných penumatiky z hľadiska brzdenia na mokrom povrchu.- vysoká priľnavosť na suchom povrchu.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 175 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 82 (475kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 49.14 l |
| EPREL | 408889 |
| Dezén | G-GRIP ALL SEASON 2 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo