WinterContact™ TS 850 P - Vyvinutá pre strednú triedu; luxusné vozidlá aj SUV.Vynikajúca trakcia na snehu vďaka technológii S-GRIP; vysokému počtu blokov a lamiel v pozdĺžnom smere.Lepší handling na suchu vďaka technológii PowerSipes; zvýšenej tuhosti vzorky a novému bočnicovému konceptu.Podstatne skrátená brzdná dráha na suchom i mokrom povrchu vďaka technológii ActiveBand.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúca trakcia na snehu vďaka technológii S-GRIP.- Zlepšený handling na snehu vďaka technológii PrecisionPlus.- Lepší handling na suchu vďaka technológii PowerSipes.- Podstatne skrátená brzdná dráha na suchom i mokrom povrchu vďaka technológii ActiveBand.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 86 (530kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 62.11 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 479448 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | ContiWinterContact TS 850 P |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo