Laufenn I FIT + zaisťuje bezpečnú jazdu počas zimného obdobia.Aj FIT + ponúka vodičovi pohodlné a kompetentní jazdné vlastnosti pri jazde po zasnežených a mokrých vozovkách.Moderný tvar dezénu zaisťuje špičkový výkon na mokrých a zasnežených zimných vozovkách.V porovnaní s bežnými pneumatikami je tvar priečnych drážok zameraný na maximalizáciu priečne priľnavosti.Na mokrej vozovke efektívne odvádza vodu do strán a vďaka optimalizovanému profilu a účinnému tvaru priečnych drážok znižuje riziko vzniku aquaplaningu.Optimalizovaný profil pneumatiky navrhnutý s využitím pokročilej počítačovej simulácie zvyšuje brzdný výkon a vďaka rozloženie zaťaženia na celú kontaktnú plochu pneumatiky zabezpečuje rovnomerné opotrebovanie.Vďaka tejto technológii môžete jazdiť bezpečne; bez toho aby dochádzalo k opotrebovaniu vzorky iba na jednej strane.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Lepšia priľnavosť pre bezpečnejšiu jazdu na snehu a za mokra.- Špeciálna gumová zmes pre lepšiu brzdenie a ovládateľnosť na snehu a za mokra.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 98 (750kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 526222 |
| Objem | 0.89 l |
| Dezén | LW31 i FIT + |
| DOT | 2025 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo