Nokian Snowproof P - bezstarostná jazda na zimných cestách.Runflat - pneumatiky na ktorých je možné dôjsť aj v prípade ich defektu.Nokian Snowproof P je športová a moderná pneumatika; ktorá ponúka Kombinácie vysokovýkonné ovládateľnosti a spoľahlivé zimné priľnavosti.Každodenné jazdné situácie; ako sú náhle zmeny jazdného pruhu alebo jazda po kašovitom snehu na vedľajších cestách; sú ľahko zvládnuteľné vďaka vynikajúcemu záberu; kratšej brzdnej dráhe a väčšej bezpečnosti v zákrutách.Nový koncept Alpine Performance poskytuje výnimočnú kombináciu spoľahlivé zimné priľnavosti s predvídateľnými a vyváženými jazdnými reakciami.Koncept spočíva v optimalizovanom dezénu sa špeciálne prepracovaným; hustým lamelovaním a v novej zmesi gumy Alpine Performance.Smerový a symetrický dezén zvyšuje celkovú bezpečnosť pneumatiky vďaka predvídateľnému správanie a dobrej ovládateľnosti vo všetkých podmienkach.Pneumatika Nokian Snowproof P zvláda náročné a chladné zimné dni; ale zaručuje spoľahlivé výkony tiež v miernejšom počasí.Táto nová; špeciálne vyvinutá zmes gumy zvyšuje priľnavosť pneumatiky na mokrom povrchu; a pritom uchováva všetky jej výkony v zimných podmienkach.Vďaka ľahko sa valícímu behúňa a najmodernejšie zmesi gumy má športová pneumatika Nokian Snowproof P nízky valivý odpor a vynikajúca odolnosť voči opotrebovaniu v rôznorodých podmienkach.Nokian FRT (Flat Run Technology) je špeciálny druh výroby pneumatík pre vozidlá. Dojazdové pneumatiky FRT umožňujú konanie aj bez tlaku v pneumatike. Niektorí výrobcovia vozidiel používajú na svojich vozidlách iba tieto druhy pneumatík; aby bolo zaistené bezpečné riadenie pri dojazde do autorizovanej dielne v prípade náhodného poškodenia.Pneumatiky Nokian FRT sa vyznačujú mimoriadne silnú štruktúrou. Ich bočnice obsahujú špeciálne komponentov; ktorý zvyšuje tuhosť bočnice pri riadení na prázdnej pneumatike. Pri bežnom tlaku sa pneumatiky FRT správajú ako bežné pneumatikyNajdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Stabilný výkon s prémiovou zimné priľnavosťou.- Spoľahlivá a presná ovládateľnosť pri vysokých rýchlostiach.- Nízky valivý odporšetří palivo a znižuje dopad na životné prostredie.- Vysoká odolnosť proti aquaplaningu.- 3PMSF.- Runflat.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| Objem | 115.00 l |
| Dezén | WR Snowproof P |
| Druh | Run Flat |
| EPREL | 511288 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo