Nokian Snowproof P - bezstarostná jazda na zimných cestách.Nokian Snowproof P je športová a moderná pneumatika; ktorá ponúka kombináciu vysokovýkonnej ovládateľnosti a spoľahlivej zimnej priľnavosti. Každodenné jazdné situácie; ako sú náhle zmeny jazdného pruhu; alebo jazda po kašovitom snehu na vedľajších cestách; sú ľahko zvládnuteľné vďaka vynikajúcemu záberu; kratšej brzdnej dráhe a väčšej bezpečnosti v zákrutách.Nový koncept Alpine Performance poskytuje výnimočnú kombináciu spoľahlivej zimné priľnavosti s predvídateľnými a vyváženými jazdnými reakciami. Koncept spočíva v optimalizovanom dezéne so špeciálne prepracovaným; hustým lamelovaním a v novej zmesi gumy Alpine Performance. Smerový a symetrický dezén zvyšuje celkovú bezpečnosť pneumatiky vďaka predvídateľnému správaniu a dobrej ovládateľnosti vo všetkých podmienkach. Pneumatika Nokian Snowproof P zvláda náročné a chladné zimné dni; ale zaručuje spoľahlivé výkony tiež v miernejšom počasí. Táto nová; špeciálne vyvinutá zmes gumy zvyšuje priľnavosť pneumatiky na mokrom povrchu; a pritom uchováva všetky jej výkony v zimných podmienkach.Vďaka ľahko sa valivému behúňu a najmodernejšej zmesi gumy má športová pneumatika Nokian Snowproof P nízky valivý odpor a vynikajúcu odolnosť voči opotrebovaniu v rôznorodých podmienkach. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Stabilný výkon s prémiovou zimnou priľnavosťou. - Spoľahlivá a presná ovládateľnosť pri vysokých rýchlostiach. - Nízky valivý odpor šetrí palivo a znižuje dopad na životné prostredie. - Vysoká odolnosť proti aquaplaningu. - 3PMSF.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 125.00 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 511274 |
| Dezén | WR Snowproof P |
| DOT | 2024 |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo