UltraGrip Performance Gen-1 je pneumatika určená pre výkonné vozidlá.Má lepšiu rovnováhu medzi ovládateľnosťou na suchu a výkonom na snehu.Má vyšší počet brzdných blokov ktoré poskytujú prvotriednu trakciu a brzdnú silu na zasnežených a zľadovatených cestách.Hydrodynamické drážky zlepšujú odolnosť voči aquaplaningu a preklzu na mokrých cestách a roztopenom snehu. Indikátor opotrebovania dovoľuje vodičovi výmenu pneumatiky v správnych intervaloch.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - 3PMSF.- Kratšia brzdná dráha.- Vylepšená priľnavosť.- Vynikajúce jazdné vlastnosti.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 97.92 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| EPREL | 531106 |
| Špecifikácia | MO |
| DOT | 2025 |
| Dezén | ULTRA GRIP PERFORMANCE G1 |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo